Polska nie jest rajem dla gier hazardowych

09.10.12

Na kontynent Europejski powoli ze Stanów Zjednoczonych zaczyna docierać i co najważniejsze przyjmować się moda na grę w kry hazardowe typu poker.

Na kontynent Europejski powoli ze Stanów Zjednoczonych zaczyna docierać i co najważniejsze przyjmować się moda na grę w kry hazardowe typu poker. Coraz więcej europejczyków zaczyna poznawać zasady gry i grać na pieniądze. Przedtem tego rodzaju rozrywka była traktowana raczej jako szara strefa jednak z czasem najlepsi pokerzyści stali się pełnoprawnymi członkami świata sportu. Wielką popularnością zaczynają się cieszyć zawody pokerowe,  w których udział może wziąć każdy znający zasady gry. Niestety Polska jest jednym z niewielu krajów Unii Europejskiej w którym świat pokera nie rozwija się należycie. Spowodowane jest to przede wszystkim złymi przepisami podatkowymi przyjętymi ostatnio przez polski rząd. Przepisy takie uniemożliwiają ściągania najlepszych pokerzystów do naszego kraju ponieważ podatki są tak wysokie, że żaden poważny gracz nie ma ochoty brać udział w polskich turniejach. Jest to strata nie tylko dla rodzimego pokera ale również a może przede wszystkim dla polskiego budżetu, który może tracić wielkie pieniądze, które padają łupem naszych południowych sąsiadów oraz krajów bałtyckich. Polskie prawo stawia bardzo rygorystyczne wymagania przed organizatorami turniejów. Nie trzeba mówić, że te przepisy są nie przystosowane do standardów europejskich. 

więcej...

Polska nie jest rajem dla gier hazardowych

09.10.12

Na kontynent Europejski powoli ze Stanów Zjednoczonych zaczyna docierać i co najważniejsze przyjmować się moda na grę w kry hazardowe typu poker.

Ten kto wprowadził wadliwy produkt do obiegu jest odpowiedzialny za jego usunięcie.

09.10.12

Na polskim rynku odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju produkty odpowiada osoba, która wprowadziła go na rynek.

Walka z dopalaczami tym razem za pomocą akcyzy

09.10.12

Polskie państwo dalszym ciągu wyszykuje coraz to nowe pomysły aby dopalacze w naszym kraju stały się towarem, którego nie opłaca się sprzedawać.

Kiedy można zrezygnować z opieki nad dzieckiem, które adoptowaliśmy

09.10.12

Niewielu ludzi wie, że jest możliwość zrezygnowania z adoptowanego dziecka.

Adwokaci sprzeciwiają się przeciwko polityce inwigilacji obywateli Polski

09.10.12

Cała palestra jest zgodna, że ostatnie działania, które podejmowane przez instytucje typu Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego są niezgodne z polską konstytucją i naruszają wolność każdego obywatela naszego kraju.

Polecamy


Kategorie
Linki sponsorowane